zdroj: mnufc.com

V skvelých výkonoch pokračuje v severnej Amerike slovenský stredopoliar Ján Greguš. V noci zo stredy na štvrtok sa vo štvrťfinále národného pohára jedným gólom podieľal na demontáži mužstva New Mexico 6:1. Jeho Minnesota United tak v U.S. Open postúpila už do semifinále.

Minnesota síce vo štvrťfinále prehrávala od 7. minúty, no ešte do polčasu piatimi zásahmi rozhodla o svojom postupe. Greguš zvyšoval v 23. minúte utešenou strelou z priameho kopu na priebežných 4:1. Pre 28-ročného rodáka z Nitry to bol druhý gól od jeho príchodu za veľkú mláku, ten prvý strelil ešte v marci pri prehre 2:3 na pôde Los Angeles Galaxy.

zdroj: Twitter

V semifinále U.S. Open na seba narazia Orlando City - Atlanta United a Minnesota United - Portland Timbers. Zápasy sú na programe 7. augusta.