ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Do boja o Denisa Vavra sa okrem Lazia zapojil aj klub z Premier League
zdroj: Jozef Bedej

Do boja o Denisa Vavra sa okrem Lazia zapojil aj klub z Premier League

Prestupové špekulácie okolo slovenského obrancu Denisa Vavra neutíchajú. Naopak, po rímskych gigantoch AS a Laziu sa o jeho služby začal vehementne zaujímať aj anglický Watford.

Podľa talianskych médií je stále najhorúcejším kandidátom na angažovanie 23-ročného rodáka z Partizánskeho rímske Lazio. Vedenie klubu poslalo do FC Kodaň ponuku vo výške 10 miliónov eur. Dáni požadujú o dva milióny viac, no „biancocelesti“ veria, že so zamestnávateľom slovenského stopéra nájdu spoločnú reč.

Taliani tlačia na spečatenie prestupu o to viac, že do boja o Vavra sa najnovšie zapojil aj anglický Watford. Manažér Javi Garcia po vydarenej prvej sezóne na lavičke hľadá práve kvalitného stopéra. S mužstvom totiž skončil na solídnej jedenástej priečke v Premier League, no tím inkasoval až 59 gólov. Podľa Tuttomercatoweb zameral Garcia svoju pozornosť na 5-násobného slovenského reprezentanta, lenže prvá ponuka Watfordu bola zmietnutá zo stola. Detaily ponuky síce nie sú známe, no rozhodne bola nižšia, než požadovaných 10 miliónov eur. O tom, kde napokon Vavro zakotví, sa pravdepodobne rozhodne v najbližších dňoch.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: FC Kobenhavn

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk