ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Portugalci hlásia záujem o Greifa. Bude náhradou za hviezdneho Casillasa?
zdroj: FB ŠK Slovan

Portugalci hlásia záujem o Greifa. Bude náhradou za hviezdneho Casillasa?

Jeden z najtalentovanejších slovenských brankárov súčasnosti Dominik Greif sa môže tešiť zahraničnej pozornosti. Po tom, čo so Slovanom Bratislava získal titul v uplynulom ročníku Fortuna ligy a odbil si aj reprezentačný debut v "áčku" SR, chce ho do svojich radov získať jeden z najznámejších klubov na svete.

Podľa dvoch od seba nezávislých zdrojov na 22-ročného futbalového gólmana zacielil slávny portugalský tím FC Porto. Ako tvrdia weby golo.fm aj rr.sapo.pt, vedenie "drakov" naňho zaostrilo svoju pozornosť po tom, ako sa skomplikoval potenciálny prestup českého ochrancu troch žrdí Tomáša Koubeka. V súčasnosti brankár francúzskeho Stade Rennes bol pre klub prestupovou prioritou, jeho zamestnávateľ však mal podľa oboch portálov nereálne transferové požiadavky.

Porťania potrebujú zaplátať dieru v bránke po Ikerovi Casillasovi, ktorý po prekonaní srdcového infarktu ukončil hráčsku kariéru. Podľa viacerých zahraničných zdrojov lákal portský FC do svojich radov aj legendárneho Gianluigiho Buffona, ktorý je od ukončenia anabázy v Paríži St. Germain bez klubu. Veterán "Gigi" by sa však mal podľa posledných správ vrátiť na rok do Juventusu Turín. Do popredia záujmu tohto veľkoklubu sa aj preto dostáva práve Greif.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk