ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Nečakaný priebeh valného zhromaždenia pod Zoborom
zdroj: TASR

Nečakaný priebeh valného zhromaždenia pod Zoborom

Zatiaľčo všetky slovenské prvoligové kluby už zaberajú v príprave pred novou sezónou, v Nitre sa čakalo na stredajší večer a riadne valné zhromaždenie akcionárov klubu.

Bolo veľmi otázne, čo sa na stredajšom stretnutí udeje. Vyjadrenia predstaviteľov klubu boli plné otáznikov, trénerom i viacerým hráčom koncom mesiaca vypršia kontrakty a niet žiadnych informácií o ich predĺžení a budúcnosti. Všetko malo do pohybu uviesť valné zhromaždenie, to však malo nečakane rýchly priebeh. 

„Na dnes bolo zvolané riadne valné zhromaždenie akcionárov FC Nitra, a.s.. Bohužiaľ sa neuskutočnilo s plánovaným programom, keďže väčšinoví akcionári neschválili program valného zhromaždenia v zmysle pozvánky, ktorá bola akcionárom zaslaná. To znamená, že v konaní valného zhromaždenia sa nemohlo ďalej pokračovať a muselo byť ukončené. Bude zvolané v náhradnom termíne. Vzhľadom na to, že nedošlo k žiadnym personálnym zmenám, ani pred konaním valného zhromaždenia, ani v jeho priebehu, na fungovaní klubu sa nič nemení,povedala právnička JUDr. Jana Berecová Titková pre oficiálny web klubu.

Nitrania odštartujú letnú prípravu vo štvrtok 20. júna prvým tréningom o 10.00 hod., po ňom by sa verejnosť mohla dozvedieť ďalšie informácie o budúcnosti a chode nitrianskeho futbalového klubu.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Nitra

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk