ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Messiho mladší syn je vtipkár: Hrá sa na Liverpool a oslavuje góly Realu Madrid
zdroj: twitter.com

Messiho mladší syn je vtipkár: Hrá sa na Liverpool a oslavuje góly Realu Madrid

Súrodenecká rivalita sa nedá zaprieť a dôkazom sú aj potomkovia argentínskej futbalovej superhviezdy Lionela Messiho. Ten to podľa svojich vlastných slov nemá v domácnosti vôbec jednoduché. V nedávnom rozhovore pre Fox Sports poukázal na to, že jeho najstarší syn Thiago iba ťažko znáša prehry FC Barcelona a so svojím otcom o nich vedie dlhé debaty. Druhorodený syn Mateo je však, zdá sa, iný.

Zrejme si ešte neuvedomuje, aká hviezda je jeho otec a čo presne znamenajú pre hráčov či fanúšikov futbalové víťazstvá. V septembri bude mať iba tri roky a možno aj preto z neho nevedomky aktuálne vyrastá veľký vtipkár. Keď doma chlapci pozerajú zápasy Realu Madrid, Mateo oslavuje góly najväčšieho rivala "blaugranas". Všetko z jediného dôvodu. "Niekedy sa z nich naozaj raduje. Thiago je pre to následne nasrdený a Mateo sa nesmierne teší, keď ho dokáže nahnevať," povedal k bratskej rivalite svojich synov Messi pre TyC Sports.

Druhý syn rodáka z Rosaria si však dokáže vystreliť aj zo svojho otca, čo dal "Leo" taktiež na známosť. "Keď sa doma hráme a ideme si zasúťažiť, povie mi: 'Ty budeš Barcelona, ja budem Liverpool, pretože ťa porazím.' Ešte sa toho musí veľa naučiť," hovorí so širokým úsmevom o svojom druhom najstaršom synovi Lionel Messi.

Najnovšie z klubu: Barcelona

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk