ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Balotelli si vyberá nový klub. Môže byť spoluhráč jedného zo Slovákov
zdroj: TASR

Balotelli si vyberá nový klub. Môže byť spoluhráč jedného zo Slovákov

Kontroverzný útočník Mario Balotelli prežil skvelú sezónu vo Francúzsku, jeho pôsobeniu tam je ale, zdá sa, koniec. Hoci si v sezóne 2018/2019 obliekal dresy tímov OCG Nice či Olympique Marseille a v 25 odohraných zápasoch nastrieľal 8 gólov, pokračovať v Ligue 1 zrejme nebude. Kam povedú jeho ďalšie kroky?

Taliansky futbalista by sa podľa najnovších informácií tamojších médií mohol vrátiť do Serie A. O služby 28-ročného zakončovateľa údajne prejavili záujem dvaja prvoligisti - Parma Calcio a Brescia Calcio. Ak Balotelli uskutoční prestup do jednej z týchto destinácií, v obidvoch prípadoch sa stane spoluhráčom jedného zo slovenských reprezentantov.

Ak by zamieril k nováčikovi súťaže pre sezónu 2019/2020 z Brescie, zahral by si v jednom tíme s mladým záložníkom Nikolasom Špalekom. V prípade, že zakotví v Parme, počká si tam naňho skúsenejší stredopoliar Juraj Kucka. Ako sa však vyjadril samotný "SuperMário", nové pôsobisko si ešte nevybral. "Ešte som sa s nikým nedohodol a ani som to neriešil so svojím agentom. Najprv chcem ísť na dovolenku. Bola by ale pre mňa česť hrať za Parmu," povedal svojimi vtipnými výstrelkami známy Balotelli. Citoval ho web football-italia.net.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Marseille Ol.

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Francúzsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk