zdroj: facebook

Bizarná situácia sa udiala po skončení barážového zápasu českej Fortuna ligy medzi Karvinou a Jihlavou. Tréner domáceho tímu František Straka totiž odchádzal z ihriska sklamaný, nakoľko si myslel, že jeho tím iba remizoval 2:2. V skutočnosti však jeho zverenci zvíťazili.

Skúseného kormidelníka, ktorého na Slovensku poznáme aj z pôsobenia v Ružomberku či bratislavskom Slovane, zmiatla situácia šesť minút pred koncom, kedy hosťujúci Zoubele doklepával do prázdnej brány z ofsajdovej pozície. Radosť z víťazstva, v deň jeho narodenín, tak prepukla až niekoľko minút po stretnutí.

Na oboch góloch Karvinej pritom svieti slovenská vlajka, krídelník Dávid Guba prvý gól dal a na druhý prihrával.

zdroj: fb/Český fotbal pro fanoušky