Muž zápasu: Vsietil štyri góly, zápas skončil 2:2
zdroj: facebook/ŠKF Sereď

Situácia, ktorá pripomína známy detský vtip, sa udiala v sobotu doobeda na štadióne v Seredi.

V sobotu o 10.00 hod. sa na štadióne v Seredi postavili proti sebe mládežnícke tímy kategórie U15 ŠKF Sereď a OFK Trebatice. Zápas druhej ligy ostane pamätný najmä pre svoj prvý polčas, kde o konečnom výsledku rozhodol jediný hráč. Pätnásťročný Matej Kušnír sa postaral o štvorgólové divadlo, ktorého výsledkom bola remíza 2:2.

Prvýkrát rozvlnil sereďský mladík sieť vlastnej brány už v 14. minúte, no do piatich minút sám stav vyrovnal. Netrvalo ale dlho a v 23. minúte Sereď opäť prehrávala po smolnom vlastnom góle, svoju chybu ale druhý raz zachránil ten istý hráč dve minúty pred koncom úvodnej tridsaťpäťminútovky svojim ôsmym gólom sezóny.

Aj vďaka Matejovi Kušnírovi sa Sereď stále drží na treťom mieste v tabuľke, len so štvorbodovým odstupom na vedúcu Lokomotívu Trnava.