ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Dostal K.O., na ktoré si nespomína. Nevedel som, čo sa stalo, priznal Tomáš Huk
zdroj: jäzva

Dostal K.O., na ktoré si nespomína. Nevedel som, čo sa stalo, priznal Tomáš Huk

Na duel so Sereďou nebude spomínať v dobrom, na niektoré momenty vôbec. Kapitán futbalistov Dunajskej Stredy Tomáš Huk si vytrpel svoje počas víkendového súboja dvoch spomenutých tímov, v ktorom FC DAC prehral 3:4. V poslednej minúte stretnutia sa dostal totiž do nepríjemnej kolízie s brankárom Davidom Samuelom Nwolokorom, čo otriaslo jeho vedomím a poznačilo to aj jeho obočie. Išlo o nepríjemne vyzerajúce K.O. od gólmana súpera. Ako sám priznal, na tento moment si vôbec nespomína.

"Išiel som za centrovanou loptou v snahe zakončiť alebo ju sklepnúť Bilenkyimu. Nevidel som vôbec, kto a z ktorej strany do mňa ide, zrazu som len pocítil súboj so Susom a následne ma niekto knokautoval. V tom momente som nevedel, čo sa stalo, myslel som si, že som sa s niekým zrazil pri hlavičkovom súboji. Až na videu som videl, že to bol brankár a rozhodca odpískal môj faul na neho. Bohužiaľ, musel som ísť dole, pretože mi to išli zašívať do nemocnice. Našťastie, už je to v poriadku," opísal situáciu zo svojho pohľadu Huk pre oficiálny klubový web.

Hoci sa už 24-ročný rodák z Košíc cíti po ošetrení a zašití rany lepšie, o prognózach svojho zranenia sa ešte nevedel vyjadriť. "Zatiaľ ťažko povedať, uvidíme po prvých dvoch tréningoch, ako rana zareaguje na pot," objasnilo "céčko" tímu z juhu Slovenska, ktorý do konca sezóny vo Fortuna lige ešte čakajú zápasy s Ružomberkom a Michalovcami. "Treba aj k týmto stretnutiam pristúpiť naplno. Musíme si dať pozor, aby sme nedostali hneď z prvej šance gól, byť koncentrovaní od prvého hvizdu. Samozrejme, budeme chcieť oba duely vyhrať a potešiť našich fanúšikov, aby sme si naplno užili oslavy tejto vynikajúcej sezóny,“ zaželal si obranca Huk, ktorý má v Dunajskej Strede aktuálne najviac ligových štartov.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Dunajská Streda

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

HOKEJ.sk