ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Priaznivci Wolverhamptonu so žartíkom na Liverpool. Oslavovali neexistujúce góly Brightonu
zdroj: TASR/AP

Priaznivci Wolverhamptonu so žartíkom na Liverpool. Oslavovali neexistujúce góly Brightonu

Prečo si nevystreliť so svojho súpera? Zrejme presne to si pomysleli fanúšikovia Wolverhamptonu Wanderers počas nedeľného zápasu Premier League v Liverpoole. V čase, keď ešte nebolo rozhodnuté o zisku titulu, spustili priaznivci "vlkov" takzvaný prank (žartík) a populárny trolling, ktorým naštvali publikom na Anfield Road.

Podľa viacerých anglických médií a ľudí prítomných na štadióne šírili podporovatelia hostí nepresné informácie a hoaxy medzi Liverpoolčanov. Spolu s nimi oslavovali góly Brightonu, ktoré nepadali. V súbežne hranom zápase musel totiž Manchester City zaváhať práve na pôde Hove Albion. A hoci Brighton naozaj v zápase istý čas vyhrával 1:0, následne sa presadili už iba "Citizens", a to rovno štyrikrát. Liverpoolu tak ušiel titul pomedzi prsty, pričom výstrelky "vlčích fanúšikov" neprestávali.

Následne totiž začali spievať pokrik "Raheem Sterling je na špici súťaže!" Nahnevali tak fanúšikov LFC, keďže tento anglický reprezentant bol v minulosti práve ich hráčom a teraz oslavoval obhajobu ligového titulu v drese ManCity.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Liverpool

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

HOKEJ.sk