ProFutbal.sk ProFutbal.sk

VIDEO: Smutných fanúšikov Liverpoolu rozveselila dcérka Salaha. Aplaudoval celý štadión!
zdroj: TASR/AP

VIDEO: Smutných fanúšikov Liverpoolu rozveselila dcérka Salaha. Aplaudoval celý štadión!

Opäť to nevyšlo. Futbalisti Liverpoolu nazbierali v sezóne 2018/2019 v Premier League neuveriteľných 97 bodov, prehrali len jeden z 38 zápasov, no na vysnený titul to nestačilo. Cennú trofej v nedeľu popoludní dvihli nad hlavy hráči Manchestru City, ktorí získali o jeden bodík viac (98) než „The Reds“.

Liverpool svoju úlohu v poslednom kole zvládol, Wolverhampton doma zdolal 2:0. Nezakopli však ani „Citizens“. Aj keď na pôde Brightonu od 27. minúty prehrávali, napokon triumfovali 4:1 a mohli oslavovať. Anfield Road stíchol, viacerým hráčom a mnohým fanúšikom tiekli slzy smútku.

Aspoň malou náplasťou pre priaznivcov Liverpoolu bolo ocenenie pre dvojicu topkanonierov súťaže Sadia Maného a Mohameda Salaha. A práve po tom, ako si egyptský krídelník prevzal ocenenie, Anfield Road ožil. Tisickám fanúšikov vyčarila úsmev na tvári dcérka Mohameda Salaha, ktorá sa s loptou prilepenou na nohe vydala na samostatný únik na bránu. Strelila gól, čo zaplnený štadión patrične ocenil.

O tomto je futbal…

Dcéra Mohameda Salaha
Dcéra Mohameda Salaha (foto: TASR/AP)

foto: “Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Liverpool

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

HOKEJ.sk