ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Dvojnásobná hviezda zápasu: na jeho góly a oslavu Tisovec nezabudne
zdroj: jäzva

Dvojnásobná hviezda zápasu: na jeho góly a oslavu Tisovec nezabudne

V prvý májový víkend sa postarali hráči MŠK Tisovec o prekvapivý výsledok. Dovtedy predposledný celok tabuľky zaskočil na domácej pôde piatu Šalkovú a nedaroval im ani bod. Hviezdou zápasu bol Ján Halaj. A to hneď dvojnásobnou.

Zápas sa začal vyvíjať podľa očakávaného scenára. Favorizovaní hostia viedli už po desiatich minútach, keď gól zaznamenal Maroš Zimnikoval. V druhom polčase sa ale ústrednou postavou duelu stal domáci Ján Halaj, v 63. minúte hlavičkou upratal výborný center a desať minút pred koncom bol autorom víťazného priameho kopu. Po druhom góle v zápase sa rozhodol pre ekvilibristickú gólovú oslavu, ktorú mu sedemdesiat divákov na tribúne rozhodne pripomínalo ešte častejšie ako jeho dva úspešné zásahy.

„From hero to zero. Terén ma zradil, ale aspoň sme sa pobavili,“ okomentoval situáciu samotný aktér.

Tisovec sa šesť kôl pred koncom sezóny v stredoslovenskej 4. lige skupiny Juh posunul o priečku vyššie na 12. miesto a má bod náskok pred trinástou Detvou a päť bodov odstup od poslednej Novej Bane. Šalková ostala piata, vedúce Rakytovce si polepšili na čele tabuľky a smerujú za postupom do tretej ligy.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: MŠK Tisovec

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 4. liga SsFZ Juh

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

HOKEJ.sk