ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Cristiano Ronaldo vydal svoj komiks, sám sa stal superhrdinom
zdroj: youtube.com

Cristiano Ronaldo vydal svoj komiks, sám sa stal superhrdinom

Jedna z najväčších hviezd futbalového sveta sa definitívne stáva superhrdinom. Portugalský reprezentant a víťaz niekoľkých Zlatých lôpt Cristiano Ronaldo vydal svoj prvý komiks do príbehu "Striker Force 7", ktorá je súčasťou edície projektu "Free Comic Book Day".

Pod vedením Cristiana Ronalda musí pestrá posádka agentov s nadprirodzenými schopnosťami zachrániť Zem pred skazou. Túto úlohu však môžu splniť iba ak ich Cristiano naučí pracovať ako jeden tím. „Sú tu, aby zachránili Zem. Ale kto zachráni ich samých pred sebou?“ znie základná otázka dejstva.

Vždy som bol fanúšikom superhrdinov a som nadšený, že môžem pomôcť pri tvorbe tejto novej animovanej série,“ komentoval svoj prvý komiks Cristiano Ronaldo. Rovnako ako futbal spája kultúry a ľudí na celom svete, verím, že veľké animované postavy a hrdinovia dokážu urobiť to isté. Preto som šťastný, že môžem spojiť svoju vášeň pre futbal s nadšením pre superhrdinov prostredníctvom tohto projektu a zdieľať obe svoje záľuby s fanúšikmi.

Striker Force 7 je nový príbeh, ktorý vytvorili Cristiano Ronaldo a majiteľ niekoľkých spoločností na výrobu komiksov Sharad Devarajan. Nový komiks sa odvíja od animovanej série, ktorá sa ešte v súčasnosti vyrába. Cristiano a Devarajan sú výkonní producenti animovaného seriálu spolu s Diegom Guarderasom z VMS Communications, športovým tímom Polaris aj Jeevanom J. Kangom, výkonným viceprezidentom spoločnosti Graphic pre kreatívnu oblasť.

Špeciálnu edíciu pre Free Comic Book Day napísal autor animovaných diel Merill Hagan a ilustrácie vytvoril Jeevan J. Kang. Pre milióny fanúšikov Cristiana je teraz na webovej stránke StrikerForce7.com k dispozícii aj špeciálna cover verzia limitovanej edície knihy.   

Okrem špeciálneho vydania pri príležitosti Free Comic Book Day uzavreli Cristiano a Devarajan zmluvu s vydavateľom pre osem európskych krajín na predaj série troch originálnych grafických románov založených na príbehoch jednotlivých postáv, pričom prvá kniha má byť na pultoch už pred tohtoročnými Vianocami.

Najnovšie z klubu: Portugalsko

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk