ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Brat Josefa Šurala poslal do neba dojemný odkaz: Dohliadni na nás, brašule!
zdroj: Instagram/jakubsural_15

Brat Josefa Šurala poslal do neba dojemný odkaz: Dohliadni na nás, brašule!

Obrovská tragédia zasiahla celý český futbal. Reprezentant Josef Šural sa v noci z nedele na pondelok stal v Turecku obeťou automobilovej nehody. Len 28-ročného odchovanca Brna oplakávajú fanúšikovia i jeho najbližší.

Na obľúbeného futbalistu a človeka nikdy nezabudne jeho mladší brat Jakub. Niekdajší mládežnícky reprezentant po tragickej smrti svojho veľkého brata napísal na sociálnu sieť dojemný odkaz.

„Nie som za takéto príspevky na sociálnych sieťach, ani neviem, či je to vhodné. Jednoducho ale cítim, že by som Ti toho chcel toľko povedať Pepi, no už nemôžem, tak to musím napísať aspoň sem. 

Bol si pre mňa najlepší kamarát, parťák, bojovník, srdciar a najväčší vzor, aký kedy budem mať! Nikdy nezabudnem na večery, kedy sme spolu telefonovali a riešili všetko možné, ani na žiadne iné zážitky, ktorých je miliarda! 

Pokúsim sa byť aspoň sčasti taký otec pre nášho syna, ako si bol Ty pre svoje dievčatá. Dúfam, že toho v sebe bude mať čo najviac z Teba! Deň čo deň na Teba budem myslieť a nikdy nezabudnem. Milujeme Ťa a vždy milovať budeme. Dohliadni tam na nás, BRAŠULE! ❤️"

Najnovšie z klubu: Alanyaspor K

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Turecko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk