ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Futbalová romantika: Rozhodca požiadal kolegyňu o ruku pred zápasom štvrtej ligy
zdroj: instagram/Matica Marius

Futbalová romantika: Rozhodca požiadal kolegyňu o ruku pred zápasom štvrtej ligy

Štvrtá liga v Rumunsku bola uplynulé dni jedna z najsledovanejších súťaží. A to vďaka originálnemu videu, keď pred zápasom štvrtej ligy učinil rozhodca závažné rozhodnutie - rozhodol sa vziať si za ženu svoju kolegyňu.

Súboj medzi CS CAO 1910 Oradea a CS Diosig nebol vôbec zaujímavý konečným výsledkom, hoci domáci viedli 3:0 a hostia dokázali vyrovnať. Udalosť spred výkopu však prekonala všetky športové momenty. V čase, kedy sa mužstvá v klbku pripravovali na stretnutie, pripravoval sa štvrtý rozhodca Marius Matica na niečo úplne iné. Dvadsaťdvaročný arbiter si po spoločnej fotografii pred zápasom pokľakol pred svoju o rok mladšiu kolegyňu Gyorgyi Duma a požiadal ju o ruku, pričom otázku „Vezmeš si ma?“ držali aj fanúšikovia na tribúne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Da!❤️💍 Din tot sufletul meu! ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa ✨Georgi 🏃‍♀️ (@g.y.o.r.g.y.i.d.u.m.a),

Ohromená Gyorgyi, pochopiteľne, nemohla tomuto krásnemu gestu odolať a povedala čarovné „áno“, ktoré zopakovala aj na sociálnej sieti Instagram. Vzťah dvoch rozhodcov sa teda po troch rokoch a nejednom spoločnom futbalovom zápase dostal na novú úroveň. Obom srdečne blahoželáme!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

💖💖💖

Príspevok, ktorý zdieľa Matica Marius (@marius.matica),

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk