ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Slovenská "osemnástka" si poradila s rovesníkmi z Rumunska
zdroj: sfzofficial/Roman Ferstl

Slovenská "osemnástka" si poradila s rovesníkmi z Rumunska

Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov zvíťazila v utorkovom prípravnom zápase v Národnom tréningovom centre v Senci nad rovesníkmi z Rumunska 1:0. Jediný gól stretnutia dal v 53. minúte Ján Bernát.

Odveta je na programe vo štvrtok o 12.00 h na rovnakom štadióne. Zápasy s Rumunmi sú pre zverencov trénera Alberta Rusnáka generálkou na májový turnaj Slovakia Cup.

Slovensko 18 - Rumunsko 18 1:0 (0:0)
Gól: 53. Bernát ŽK: Lichý, Nagy, Nemčík, Mesík. Rozhodovali: Kišš - Roszbeck, Zemko, 150 divákov.

zostava SR: Rehák – Vasiľ (69. Dolinský), Nagy (59. Burian), Nemčík, Mesík – Myslovič (81. Benovič), Lichý, Bernát (69. Lavrinčík) – Doktorík (58. Gembický), Iľko, Bari (81. Holáň).

Albert Rusnák st., tréner SR "18": "Dobré je, že sme vyhrali, dobré je, že sme udržali čisté konto. Do prestávky to bolo dosť vyostrené, značne emotívne, ale bola to zároveň dobrá príprava na to, čo tento tím čaká v ďalšom období. Po prestávke sme využívali krídelné priestory, ako sme chceli. Rodili sa príležitosti, ale videl som aj nedostatky. V defenzíve, aj v ofenzíve, popracovať musíme na kompaktnosti tímu. Stále tvoríme káder, po Slovakia Cup-e by sme už chceli mať nastavenie pre ďalšiu kvalifikáciu tejto kategórie."

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Mládež

Pozri viac

HOKEJ.sk