ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Problémy Hapala pri tvorbe zostavy? Fanúšikovia sú jednoznačne rozhodnutí
zdroj: TASR

Problémy Hapala pri tvorbe zostavy? Fanúšikovia sú jednoznačne rozhodnutí

Hoci sa čakalo, že koniec reprezentačnej kariéry kapitána Martina Škrtela a útočníka Adama Nemca, respektíve zranenie Adama Zreľáka spôsobí trénerovi Hapalovi problémy pri tvorbe základnej zostavy, ukázalo sa, že fanúšikovia slovenskej futbalovej reprezentácie sú jednoznačne rozhodnutí v otázke ich nahradenia.

V uplynulých dňoch sme na portáli ProFutbal.sk pripravili dve ankety, v ktorých sme sa pýtali na predstavu našich čitateľov a priaznivcov slovenskej futbalovej reprezentácie na ich podobu zloženia stopérskej dvojice či hrotového útočníka. Bude zaujímavé sledovať či sa rovnako rozhodne aj tréner Pavel Hapal, stretnutie proti Maďarsku začína vo štvrtok 21. marca o 20.45 hod.

Z pohľadu stopérskej dvojice, kde sme si dlho nevedeli predstaviť iné duo ako Martin Škrtel - Ján Ďurica či neskôr Martin Škrtel - Milan Škriniar, sa fanúšikovia po konci nášho kapitána rozhodli pre mladú krv. Až 79 % z opýtaných hlasovalo v našej ankete za meno Denisa Vavra ako za náhradu za Martina Škrtela. Jeho kolegu Lukáša Štetinu zvolilo 11 %, za hráča fortunaligovej Dunajskej Stredy Ľubomíra Šatku hlasovalo 10 % čitateľov.

Na post útočníka pripadalo viacero možností, okrem nominovanej dvojice Michal Ďuriš - Pavol Šafranko sme totiž medzi možnosti hrotových hráčov zaradili aj štyri alternatívy zo stredu poľa Matúša Bera, Ondreja Dudu, Mareka Hamšíka a Róberta Maka. Napriek tomu viac ako polovica mala jeden názor - až 54 % fanúšikov hlasovalo za Pavla Šafranka ako za útočníka číslo jeden. Ďalší by uprednostnili alternatívu v podobe Mareka Hamšíka, za novú hviezdu čínskej Superligy hlasovalo 18 % čitateľov.

Predpokladaná zostava SR proti Maďarsku:
Dúbravka - Pekarík, Vavro, Škriniar, Hancko - Kucka, Lobotka - Mak, Hamšík, Rusnák - Šafranko

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk