ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Fanúšikovia Trnavy vyhlásili bojkot derby so Slovanom: Týždne nám klamali
zdroj: spartak.sk

Fanúšikovia Trnavy vyhlásili bojkot derby so Slovanom: Týždne nám klamali

„Bojkot derby! Po dnešnej bezpečnostnej porade v Bratislave týmto oficiálne rušíme výjazd na derby a vyzývame všetkých, aby sa v žiadnom prípade nezúčastnili tejto frašky,“ vyzýva oficiálny účet Ultras Spartak Trnava všetkých svojich fanúšikov.

Fanúšikovská skupina „andelov“ vydala stanovisko ešte pred oficiálnou sťažnosťou klubu na podmienky organizácie najslávnejšieho slovenského derby. Spartak Trnava odmieta nastúpiť na „neskolaudovanom stavenisku“ a protestuje aj proti prerozdeleniu lístkov, keď namiesto 1 100 vstupeniek dostali hostia len štyristo.

„O tomto klamstve a podvode na fanúšikoch Spartaka sme vedeli už niekoľko týždňov vopred. Do poslednej chvíle nám všetci zástupcovia Slovana otvorene klamali s tvrdením, že nám bude poskytnutých plný počet 1 100 kusov vstupeniek. Posledné dni úplne ignorovali naše výzvy na potvrdenie počtu. Až do dnešnej bezpečnostnej porady nás len zavádzali,“ píše sa na facebookovom profile Ultras Spartak Trnava. „Ak chcú silou mocou ,oslavy´ bez nás, tak nech si ich užijú. My im komparz robiť nebudeme,“ píše sa v závere, v ktorom Ultras vyzývajú k solidarite a odmietavému postoju i fanúšikovské jadro Slovana.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk