ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kúpili ste si lístky na Tehelné pole cez sprostredkovateľov? Možno sa naň nedostanete
zdroj: TASR

Kúpili ste si lístky na Tehelné pole cez sprostredkovateľov? Možno sa naň nedostanete

Prvý domáci zápas belasých na novom Tehelnom poli sa vypredal v priebehu dvoch týždňov. V súčasnosti sú v predaji len posledné vstupenky do kategórií VIP, avšak záujem o vstupenky je naďalej obrovský, píše web ŠK Slovan Bratislava. Podľa klubu by sa na derby zaplnilo aj 30-tisícové hľadisko. Vzhľadom na enormný záujem o lístky však chce fanúšikov upozorniť.

Vedenie Slovana zdôrazňuje, že jediným a výhradným predajcom vstupeniek na zápasy je partner Ticketmedia.sk, preto fanúšikov upozorňuje, aby si lístky kupovali výhradne prostredníctvom tohto webu. „Prosíme vás, aby ste sa vyhli spoločnostiam typu Viagogo, ktoré sa snažia ponúkať vstupenky bez nášho súhlasu. Klub spolu s ticketingovým partnerom bude analyzovať možnosti právnych krokov voči uvedenej spoločnosti,“ píše sa na webe Slovana. Podľa marketingového riaditeľa klubu Tomáša Straku hrozí, že v prípade zakúpenia lístkov cez podobné portály sa fanúšik nemusí na tribúnu dostať.

„Vieme potvrdiť, že sa našli sprostredkovatelia, ktorí na internete skupovali vstupenky od nášho výhradného ticketingového partnera a tie následne ponúkajú našim fanúšikom. Ak sprostredkovateľ kúpil jednu vstupenku, ale predal ju trom fanúšikom, tak môže nastať problém, ktorý nedokážeme ovplyvniť. Jeden fanúšik sa totiž na štadión dostane, dvaja ďalší s totožnou vstupenkou už nie,“ povedal na margo danej témy. V praxi to znamená - ak Viagogo kúpila jednu elektronickú vstupenku, ale predala ju trom fanúšikom, tak sa s ňou logicky dostane na štadión len jeden fanúšik. Podobné riziko existuje aj u akéhokoľvek iného sprostredkovateľa. „Od začiatku predaja vstupeniek sme jasne a dôrazne komunikovali, aby si fanúšikovia kupovali vstupenky výhradne cez Ticketmedia.sk. Pokiaľ si niekto zakúpil vstupenku cez sprostredkovateľa, tak mu nevieme garantovať vstup na štadión,“ dodal Straka.

Krátko po zápase so Spartakom Trnava spustí bratislavský klub druhú vlnu predaja permanentných vstupeniek na zostávajúce duely jarnej časti ročníka.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk