ProFutbal.sk ProFutbal.sk

VIDEO: Weiss mobilizuje fanúšikov Slovana: Ja ešte hrať nebudem, možno sa raz dočkáme
zdroj: Facebook/Ultras Slovan official

VIDEO: Weiss mobilizuje fanúšikov Slovana: Ja ešte hrať nebudem, možno sa raz dočkáme

Prvý súťažný zápas na novom Tehelnom poli sa blíži. Na Národnom futbalovom štadióne bude mať svoj domov bratislavský Slovan, ktorý na ňom v nedeľu 3. marca o 18.00 h privíta v ostrostro sledovanom zápase úradujúceho šampióna z Trnavy.

Lístky na tradičné derby sa míňajú doslova ako teplé rožky, očakáva sa, že duel bude sledovať "plný dom". Fanúšikov "belasých" mobilizuje aj krídelník Vladimír Weiss ml. Ten síce ešte stále pôsobí v Katare, no vo videu, ktoré na Facebooku zverejnili Ultras Slovana jasne naznačil, že už čoskoro možno bude hrať za Slovan. 

zdroj: Facebook/Ultras Slovan official

"Chcel by som pozdraviť a pozvať všetkých fanúšikov Slovana na otvárací zápas na Tehelnom poli proti Trnave do sektora C, spolu so všetkými Ultras. Ja síce ešte hrať nebudem, ale možno sa aj toho raz dočkáme a užijeme si to spolu. Ivan, stále mi nedošla zmluva," povedal Weiss ml. v krátkom videu. Viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml. v minulosti už naznačil, že by bol rád, ak by v Slovane hrali slovenské hviezdy ako Weiss, Marek Hamšík či Róbert Mak. Či sa to vedeniu najúspešnejšieho slovenského klubu raz podarí, ukáže až čas.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk