Nemecký pohár: Zreľákov Norimberg končí v osemfinále, padol aj Leverkusen a Dortmund
zdroj: TASR

Výsledky osemfinálových zápasov Nemeckého pohára:

Nemecký klub 1. FC Norimberg, kde pôsobí aj slovenský útočník Adam Zreľák, prehral v utorňajšom stretnutí osemfinále domáceho pohára na trávniku Hamburgeru SV 0:1. Zreľák nastúpil z lavičky náhradníkov v 62. minúte, strelecky sa však nepresadil a nezabránil vypadnutiu svojho klubu zo súťaže. Vypadla aj Borussia Dortmund. Jesenný bundesligový majster prehral na domácom štadióne s Werderom Brémy 2:4 po jedenástkovom rozstrele, po predĺžení bol stav 3:3. Hrdinom hostí bol český brankár Jiří Pavlenka, ktorý zneškodnil pokusy Paca Alcacera a Maximiliana Philippa.

Hamburger SV - 1. FC Norimberg 1:0 (0:0)
Gól: 54. Özcan

zdroj: hoofoot.com

1.FC Heidenheim 1846 - Bayer Leverkusen 2:1 (0:1)
Góly: 47. Dovedan, 72. Multhaup – 44. Brandt

MSV Duisburg - SC Paderborn 07 1:3 (0:0)
Góly: 48. Oliveira-Souza – 52. Tekpetey, 61. Proger, 76. Adjej

Borussia Dortmund - Werder Brémy 3:3 (0:1) - 2:4 po penaltovom rozstrele
Góly: 45+3 Reus, 105. Pilisic, 113. Hakimi- 5. Rashica, 108. Pizarro, 119. Harnik