ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Nitra získala na hrot útoku Srba Sokoviča
zdroj: fcnitra.com

Nitra získala na hrot útoku Srba Sokoviča

Novú posilu do ofenzívy dnes predstavil šiesty tím priebežného poradia Fortuna ligy FC Nitra. Pod Zoborom podpísal zmluvu na rok a pol sbrský hrotový útočník Nemanja Sokovič.

Dobre stavaný 22-ročný zakončovateľ presvedčil trénera Galáda a vedenie klubu o svojich kvalitách počas týždňovej skúšky. Za Nitru nastúpil na dva prípravné zápasy, v ktorých strelil jeden gól. „Som šťastný, že prichádzam do Nitry. Je to klub, ktorý má skvelú tradíciu. Dám zo seba to najlepšie na každom tréningu, v každom zápase a pokúsim sa pomôcť mužstvu dostať sa do prvej šestky,“ prezradil Sokovič bezprostredne po podpise zmluvy pre klubový web. V Nitre bude nosiť dres s číslom 8. „Cítim sa tu veľmi dobre, všetci sú ku mne veľmi priateľskí,“ dodal s úsmevom.

„Nemanja je mladý perspektívny hráč. Nitra takýmto hráčom dáva priestor, preto sme sa s vedením klubu dohodli. Na skúške pod Zoborom sa osvedčil, presvedčil trénera a ja verím, že pre mužstvo bude prínosom," okomentoval čerstvý transfer hráčov agent Dragan Gvozdenovič.

Najnovšie z klubu: Nitra

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk