ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Skalica aj naďalej oslabuje konkurenciu, tentoraz lovila v Komárne
zdroj: mfkskalica.sk

Skalica aj naďalej oslabuje konkurenciu, tentoraz lovila v Komárne

Účastník druhej najvyššej súťaže MFK Skalica pokračuje v posilňovaní svojho kádra. Po príchode Mareka Frimmela z konkurenčného Pohronia, tentoraz zalovila v komárňanských vodách.

Do oka padol trénerom a funkcionárom zeleno-bielych srbský legionár Mihajilo Popović. Ten nastúpil v jesennej časti na šestnásť zápasov, pričom operoval najmä na stopérskom poste, prípadne na pravej strane defenzívnej a stredovej línie.

Rodák z oblasti Vojvodina nie je pre slovenských fanúšikov neznámy, na druholigovej úrovni pôsobí už piatu sezónu. Okrem spomínaných klubov pôsobil ešte v Šali, vo Zvolene, Rimavskej Sobote a v Dubnici. Na našich trávnikoch nastúpil dovedna na 101 ligových zápasov. Okrem Slovenska pôsobil aj v druholigových súťažiach v Belgicku a Srbsku. Taktiež nazrel do tretej najvyššej súťaže v Rakúsku.

Mihajilo Popović neprichádza do úplne neznámeho prostredia, v tíme Skalice sa stretne s Goranom Matićom, ktorý tam prestúpil z Komárna v priebehu sezóny. Záhoráci momentálne okupujú so ziskom 33 bodov tretiu pozíciu druholigovej tabuľky, na chrbát im dýcha práve Komárno, so stratou troch bodov.

"Veľmi ma teší, že som mohol prísť do Skalice. Je to seriózny klub. V tíme je mix mladších a skúsenejších hráčov, väčšinu z nich poznám. Privítali ma veľmi dobre, ako keby som tu bol odjakživa. Vo všetkom sú mi nápomocní. Mužstvo výborne pracuje na každom tréningu," vyjadril sa 26-ročný futbalista pre klubový web.

V prípade Skalice ide po šiestich zimných odchodoch (Sombat, Jamrich, Dolný, Abrahám Jakubek a Szőcs) o štvrtú zimnú posilu. Okrem Popovića s Frimmelom pribudol do kádra Záhorákov aj Martin Kovaľ s Filipom Blažekom.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Komárno

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk