Šialený záver zápasu v Anglicku vyvrcholil nešťastnou ranou do rozkroku od fanúšika
zdroj: streamable.com

Poriadne dramatický záver priniesol duel 29. kola anglickej League One medzi Charltonom a Accringtonom. O tesnom víťazstve domácich 1:0 rozhodol až pokutový kop z 93. minúty.

Bol to obyčajný ligový zápas, všetko však zmenila záverečná desaťminútovka. Hlavný rozhodca najprv v 82. minúte neuznal domácim gól po rohu kvôli faulu na brankára. Okamžite sa strhla mela. Červenú kartu videl hosťujúci gólman Maxted i domáci útočník Taylor.

V nadstavenom čase husťujúceho Daniela Barlasera trafila vo vlastnej šestnástke lopta do ruky. Rozhodca síce hru nechal pokračovať, no následne na pokyn svojho asistenta nariadil pokutový kop, ktorý v nadstavenom čase bezpečne premenil Ahearne-Grant. Aby toho nebolo málo, viacero nadšených domácich fanúšikov od radosti vybehlo na trávnik, pričom jeden z nich sa nešťastne pošmykol. Pravou nohou zasiahol Poliaka Bielika do členka, druhou zasa do intímnych partií. Nuž, vychutnajte si to na vlastné oči…