Trenčín s dvomi výhrami, DAC zachránil Davis, Ružomberok remizoval, prehry Trnavy a Nitry
zdroj: facebook.com/MFK Zemplín Michalovce

Výsledky sobotňajších prípravných stretnutí účastníkov slovenskej futbalovej Fortuna ligy 2018/2019:

Futbalisti AS Trenčín v sobotňajších prípravných zápasoch zdolali Opavu 1:0 a Inter Bratislava 5:1. Nedarilo sa Nitre, ktorá prehrala so Zlínom 0:5, resp. majstrovskej Trnave, ktorá prehrala s maďarským Gyirmótom 0:2.

MFK Zemplín Michalovce - MFK Vranov nad Topľou 2:0 (1:0)

Góly: 15. Grič, 54. Diarra

FK Senica - FC Petržalka 3:2 (0:2)

Góly Senica: 63., 66. Addo El Moudane, 82. Segbe

Senica:
 Vorel - Otrísal, Kay, Herrera, Krč, Zezinho, Tešija, Addo El Moudane, Bonsu, Castaňeda, Segbe

AS Trenčín - SFC Opava 1:0 (1:0)

Gól: 43. Julien

zdroj: youtube.com/AS Trenčín

DAC 1904 - Soroksár FC 1:0 (0:0)

Gól: 87. E. Davis

DAC, I. polčas: Slančík - Blackman, Šatka, Kone, Koštrna - Bednár (15. Davis) - Baumgartner, Kalmár - Tretyakov, Bilenkyi, Kelemen. II. polčas: Jedlička - Špiriak, Malý, Huk, Csóka - Davis - Baumgartner, Nagy - Čmelík, Ayong, Simčák. Tréner: Peter Hyballa.

Soroksár:
Dániel Kovács - Molnár, Szpirulisz (46. Dvorschák), Valencsik, Bor - Gyömbér, Huszák - Albert (46. Derekas), Tamási (46. Pál), Kundrák (55. Dávid Kovács) - Lakatos (65. Szelle). Tréner: Péter Lipcsei.

zdroj: youtube.com/FC DAC 1904

SK Sigma Olomouc - MFK Ružomberok 1:1 (0:0)

Góly: 51. J. Yunis – 59. I. Tandir

Ružomberok: Čtvrtečka – Twardzik, Maslo, D. Kružliak, Urdinov – Qose, Kochan, Takáč – Tatarkov, Gerec, Gal Andrezly

Náhradníci:
Krajčírik – Kmeť, Kunca, Tandir, Madleňák, Jonec, R. Kružliak, Kostadinov, Brenkus, Mustedanagić

AS Trenčín - FK Inter Bratislava 5:1 (2:0)

Góly: 15. Corryn, 44. Sleegers (pen.), 57. Sleegers, 86. Umeh, 88. Corryn – 74. T. Šaláta

AS Trenčín:
D. Chudý – Sleegers, Šulek, Corryn, Kadák, Kvocera, Van Arnhem, Slávik, Skovajsa, Kleščík, Umeh
Náhradníci: Hrdlička, Zubairu

Zlín - FC Nitra 5:0 (2:0)

Góly: 15. Vyhnal, 17. Hronek, 51. Slaměna, 56. Slaměna, 58. Džafić

FC Fastav Zlín:
1. poločas: Šiška – Gajić, Buchta, Bačo, Nečas, Podio, Matejov, Jiráček, Hronek, Vyhnal, Železník
2. poločas: Dostal – Cedidla, Hnaníček, Bačo – Bartošák, Holík, Podio, Slaměna, Džafić – Jakubov, Poznar

ViOn Zlaté Moravce - MFK Dukla Banská Bystrica 4:1 (1:0)

Gyirmót FC - Spartak Trnava 2:0 (2:0)

1. polčas: Takáč - Turňa, Tumma, Keresteš, Čonka - Janečka, Horvát - Mihálek, Pekár, Dudl - Yilmaz

FK Železiarne Podbrezová – FK Poprad 1 : 1 (1 : 0)

Góly: Mikuš – Streňo