ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Gustavo Leal smeruje do Fluminense, Šamorín povedie Sanjin Alagić
zdroj: fclokomotiva.sk

Gustavo Leal smeruje do Fluminense, Šamorín povedie Sanjin Alagić

Menšia zmena na trénerskej lavičke druholigového ŠTK Šamorín nastala ešte pred štartom zimnej prípravy. Doterajší hlavný tréner Gustavo Leal opúšťa klub a mieri do Fluminense, jeho funkciu prevezme doterajší asistent Sanjin Alagić, ktorý je zároveň i asistentom reprezentačného trénery Bosny a Hercegoviny do 21 rokov.

Ako informuje oficiálny web Šamorína, Gustavo Leal preberie tím Fluminense U20. Asistentmi Alagića budú Juraj Baláž a Leandro Ramos, ktorý naopak do klubu príde z futbalovej akadémie Fluminense FC.

„Sanjin spoluviedol tím už na jeseň, kontinuita by teda mala byť zabezpečená. Je to výborný profesionál, jeho skúsenosti z akadémie FK Sarajevo či reprezentačnej úrovne určite pomôžu v napredovaní nášho mladého tímu. Juraj Baláž pôsobí v klube už niekoľko sezón. Čo do personálnych zmien, tie nastanú len pri trénerovi z Fluminense, keď Gustava Leala, ktorému ďakujeme za odvedené služby pre náš klub, nahradí Leandro Ramos,“ priblížil zmeny prezident ŠTK Šamorín Csaba Horváth.

Gustavo Leal viedol Šamorín od začiatku roka 2018. Na jeseň obsadil s mužstvom 9. priečku. Klub z južného Slovenska nazbieral v doterajších 17 kolách II. ligy 22 bodov. Jarné boje odštartuje 9. marca súbojom na pôde Bardejova.

Najnovšie z klubu: Šamorín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk