ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kontroverzná reklama s reprezentantmi naráža na kauzu, po ktorej tréner Kozák abdikoval
zdroj: facebook/ifortuna.sk

Kontroverzná reklama s reprezentantmi naráža na kauzu, po ktorej tréner Kozák abdikoval

V strede týždňa vyšla stávková kancelária, ktorá je partnerom Slovenského futbalového zväzu (SFZ) i slovenskej seniorskej reprezentácie, na svetlo sveta s novou reklamou. Jej scenár však vyvolal medzi verejnosťou zmiešané pocity.

Reklama od začiatku naráža na októbrovú kauzu, kedy siedmi futbalisti porušili životosprávu po zápase proti Česku a v neskorých nočných hodinách sa zabávali v miestnych podnikoch. Na základe týchto udalostí vtedy abdikoval na svoju funkciu vtedajší tréner Ján Kozák starší, toho následne nahradil Čech Pavel Hapal. Prím v reklame hrajú práve naše najväčšie hviezdy Milan Škriniar, Stanislav Lobotka či Martin Dúbravka, ktorí takisto boli medzi previnilcami. Spolu s Petrom Pekaríkom prišli zobudiť Mareka Hamšíka, s ktorým sa poza chrbát trénera odplížili z hotela.

Pätica futbalistov však už v reklame nepokračuje do žiadnych podnikov, ale k veľkému plátnu, kde spoločne namaľujú odkaz vďaky pre verných fanúšikov, ktorí ich napriek všetkému naďalej podporujú. Hoci pointa reklamy je veľmi milá a od ľudí získala množstvo pekných odkazov, narážka na trénera Kozáka a zľahčovanie nedávnej kauzy sa nestretlo s absolútnym pochopením. Verme, že ešte stále platia slová všetkých futbalistov, ktorí sa krátko po konci trénera Kozáka verejne ospravedlnili a uznali vlastné pochybenie.

Video je verejne dostupné na sociálnej sieti Facebook.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: Liga národov

Pozri viac

HOKEJ.sk