ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Belasá krv opäť potečie na dobročinné účely
zdroj: ŠK Slovan Bratislava

Belasá krv opäť potečie na dobročinné účely

Najúspešnejší slovenský futbalový klub Slovan Bratislava je dlhoročným a hrdým partnerom charitatívnej akcie „Vianočná 1000 a 1 kvapka krvi deťom pre život,“ ktorá sa už tradične koná začiatkom decembra v bratislavskom Primaciálnom paláci. Belasí aj tento rok podporia peknú charitatívnu akciu darovaním najvzácnejšej tekutiny a taktiež vianočnou dražbou dresu aktuálneho najlepšieho ligového strelca Andraža Šporara.

V piatok 7. decembra od 8:00 sú v Primaciálnom paláci vítaní všetci s belasým srdcom, ktorí chcú taktiež pomôcť a darovať krv pre deti, ktoré bojujú s onkologickými ochoreniami. Za Slovan Bratislava charitatívnu akciu osobne podporia hlavný tréner Martin Ševela, najlepší strelec Andraž Šporar, tréneri z Akadémie ŠK Slovan i zamestnanci klubu. Celé charitatívne podujatie je určené OZ Deťom pre život, zamerané na pomoc malým bojovníkom, ktorí sa snažia zvíťaziť v náročnom boji s onkologickými ochoreniami.

„ŠK Slovan Bratislava sa už deviaty rok po sebe pripojí k charitatívnej iniciatíve Vianočná kvapka krvi. Darovať krv príde hlavný tréner tímu Martin Ševela, tréneri z našej akadémie, zamestnanci klubu a svoj dres príde úspešnému dražiteľovi osobne odovzdať aj náš hráč Andraž Šporar. Budeme len radi, ak aj ďalší slovanisti prídu darovať krv a pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Už dlhodobo spolupracujeme s OZ Deťom pre život, ktoré pomáha deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami a je iniciátorom tejto charitatívnej akcie. Veríme, že spoločne pomôžeme dobrej veci,“ vyhlásil projektový manažér ŠK Slovan Bratislava Stanislav Kramarič.

Fanúšikovia si zároveň môžu vydražiť podpísaný dres aktuálne najlepšieho ligového strelca Andraža Šporara. Charitatívna dražba prebieha do štvrtka 20.00 hod. na adrese drazba.detomprezivot.sk. Informoval o tom ŠK Slovan Bratislava prostredníctvom tlačovej správy.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk