ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Havlovi pípla esemeska od Sergia Ramosa s ospravedlnením
zdroj: twitter

Havlovi pípla esemeska od Sergia Ramosa s ospravedlnením

Stredopoliar Viktorie Plzeň Milan Havel má po strete s obávaným obrancom Sergiom Ramosom zo stredajšieho zápasu Ligy majstrov proti Realu Madrid (0:5) ľahký otras mozgu a zlomený nos. Na pozorovaní v nemocnici zostane do piatkového rána.

K súboju medzi dvomi futbalistami prišlo ešte v 13. minúte za bezgólového stavu, pri brejku ho atakoval Ramos a zasiahol ho lakťom. Hoci bol Plzenčan po krvavom zranení dlho ošetrovaný, do hry sa neskôr vrátil, no v 38. minúte nútene z ihriska zišiel. Nemecký arbiter Deniz Aytekin na faul nijak nereagoval, biely balet napokon zvíťazil vysoko 5:0. „Milan okamžite putoval do nemocnice, kde mu diagnostikovali zlomený nos a ľahký otras mozgu. Pre istotu zostane v nemocnici do piatkového rána,“ informoval tlačový hovorca Viktorky Václav Hanzlík.

Kapitán Realu si po zápase vypýtal na českého futbalistu telefónne čislo. „Ešte v ten večer mi od neho prišla sms. Ospravedlnenie prijímam, nič mu nezazlievam. Také veci sa občas vo futbale stávajú,“ povedal pre klubový web Milan Havel„Nie je to nič hrozné. Verím, že budem čoskoro v poriadku.“

Španiel sa za zákrok kajal hneď po zápase aj pred médiami. „Bola to náhodná akcia, nechcel som protihráčovi v žiadnom prípade ublížiť. Z vlastnej skúsenosti viem, že nos je citlivá oblasť. Keď skončil zápas, išiel som ho hľadať do šatne, no nebol tam. Poslal som mu preto esemesku. Skoré uzdravenie, Milan!“ odkázal Ramos cez španielske médiá.

Najnovšie z klubu: Plzeň Viktoria

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk