ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Tvrdosť Ramosa pocítil stredopoliar Plzne, po údere lakťom ho zaliala krv
zdroj: youtube.com

Tvrdosť Ramosa pocítil stredopoliar Plzne, po údere lakťom ho zaliala krv

Len 38. minút si zahral v zápase proti Realu Madrid stredopoliar Viktorie Plzeň Milan Havel. Toho v 13. minúte poslal k zemi tvrdou ranou lakťom do nosa stopér "bieleho baletu" Sergio Ramos. Havel ešte síce hral ďalších dvadsať minút, no za stavu 0:3 trávnik opustil.

Pozrite si tvrdý zákrok španielskeho obrancu, po ktorom českého futbalistu zaliala krv a so zlomeným nosom a otrasom mozgu putoval do nemocnice. "Urobil som to náhodou, určite nikdy nechcem protihráčovi na ihrisku ublížiť. Udialo sa to veľmi rýchlo. Schytal to do nosa, to býva vždy chúlostivé, dosť to krváca. Po zápase som ho išiel hľadať do šatne, ale nebol tam, asi bol na vyšetrení. Napísal som mu preto správu a dúfam, že sa rýchlo uzdraví. A že som mu nechcel ublížiť," povedal ešte v mixzóne Ramos.   

"Futbal je kontaktný šport, niekedy prichádza k veciam, keď si to niekto s prepáčením ods..ie. Vyplynulo to z hry, aspoň dúfam, že nešlo o úmysel," citoval portál isport.cz Vrbu. Ramos má kontroverznú povesť a často je terčom kritiky za podobné nevyberavé zákroky. V štúdiu britskej televízie BT Sport skritizoval španielskeho reprezentanta bývalý útočník Chris Sutton: "Mal by byť potrestaný a to na veľmi dlhý čas. Bol to nechutný zákrok."

Čo myslíte, nešťastná zhoda náhod alebo úmyselný faul?

zdroj: streamable.com

Viktoria na domácej pôde podľahla španielskemu gigantovi vysoko 0:5. Nenadviazala tak na "milosrdnú" prehru 1:2 zo štadióna Santiágo Bernábeu. Zverencom trénera Vrbu patrí po štyroch odohratých zápasoch posledné štvrté miesto v skupine G, na konte majú 1 bod za remízu s CSKA Moskva. Na čele tabuľky je AS Rím, ktorý má 9 bodov rovnako ako druhý Real Madrid.

Plzeň sa najbližšie predstaví v milionárskej súťaži v utorok 27. novembra v Moskve proti domácemu CSKA.

Najnovšie z klubu: Plzeň Viktoria

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk