ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Žilinčania pohár nepodceňujú, pre fanúšikov si pripravili zaujímavú akciu
zdroj: MŠK Žilina

Žilinčania pohár nepodceňujú, pre fanúšikov si pripravili zaujímavú akciu

Spoločne za pohárovou Európou. Týmto heslom pozýva MŠK Žilina svojich fanúšikov na dôležitý zápas osemfinále Slovnaft Cup-u proti Seredi.

Osemfinálový program našej pohárovej súťaže sa poriadne natiahol. Úvodné zápasy sa hrali 23. októbra, dva je ešte potrebné dohrať. V utorok 6. novembra si Žilina zmeria sily so Sereďou a v piatok 16. novembra privíta Podbrezová úradujúceho majstra z Trnavy.

„Šošoni“ dobre vedia, že ich omladený káder to nebude mať v aktuálnej sezóne jednoduché. Hoci sa žlto-zeleným v lige aktuálne darí, o miestenku do pohárovej Európy ešte zvedú tuhý boj. Ako sa však hovorí, najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta do Európy vedie cez pohár. A v tom nechcú Žilinčania nechať nič na náhodu.

Aj preto si vedenie klubu pripravilo pre svojich priaznivcov zaujímavú akciu. Na utorňajší pohárový duel nebudú mať garantovaný vstup zdarma iba držitelia permanentiek, no rovnako aj fanúšikovia, ktorí si zakúpia vstupenku na sobotný ligový duel (3. novembra) proti Ružomberku. Ten sa pod Dubňom začína už o 13.45 h.

Do jarného štvrťfinále Slovnaft Cup-u sa zatiaľ kvalifikovali traja fortunaligisti (Nitra, Michalovce, Senica), dvaja druholigisti (Poprad, Skalica) a prekvapujúco i jeden treťoligista (FC Košice).

Najnovšie z kategórie: Slovnaft cup

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk