ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Van Kessel v novom klube opäť nehráva, v kabíne má však o zábavu postarané
zdroj: facebook/KSV Roeselare

Van Kessel v novom klube opäť nehráva, v kabíne má však o zábavu postarané

Dvadsaťpäťročný niekdajší kanonier AS Trenčín Gino van Kessel zamieril po neúspešných anabázach v českej Slavii či poľskej Lechii Gdaňsk nezakotvil ani v anglickom treťoligovom klube Oxforde United. Začiatkom sezóny preto zamieril až do druhej belgickej ligy.

Aj keď to vyzeralo, že si reprezentant ostrova Curaçao v Anglicku vybojuje stále angažmán, marcové zranenie v národnom tíme ho na dlhší čas vyradilo z hry a mužstvo z Oxfordu nebolo ochotné zaplatiť vysoké odstupné, ktoré údajne požadoval český klub, kde je Gino van Kessel kmeňovým hráčom od prestupu z Trenčína. Aj preto napokon začiatkom augusta kývol na ponuku KSV Roeselare, druholigového belgického celku, kde bude pôsobiť počas najbližšieho ročníka.

Premiéru mal van Kessel obvykle výbornú a gólom pomohol mužstvu k zisku cenného bodu (2:2), v ďalšom dueli však neodohral ani polhodinu a už šiesty zápas sa neobjavil ani len na lavičke pre náhradníkov. Futbal ho však napriek tomu očividne stále baví, v piatok totiž pridal videopríspevok na svoj účet na sociálnej sieti Facebook, kde si kabína vystrelila z jedného zo spoluhráčov. Ten mal za úlohu hlavičkovať ping-pongové loptičky do vedra pred ním, keď zrazu miesto loptičky po ňom letelo vajíčko...

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk