ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Posledný Bardejov mení trénera, Daňka nahradil Berta
zdroj: -pc-

Posledný Bardejov mení trénera, Daňka nahradil Berta

Zlé výsledky Partizána Bardejov si vyžiadali svoju daň. Na lavičke Šarišanov skončil hlavný tréner Jozef Daňko. Na jeho post mieri Roman Berta, ktorý sa s vedením klubu dohodol na zmluve do 30. júna 2019. Informáciu priniesol portál ahojbardejov.sk.

Bardejov sa po jedenástich kolách sezóny nachádza na dne druholigového pelotónu, v doterajšom priebehu vyhral iba jeden zápas a na konte má 7 bodov. Mužstvo Partizána sa pritom v lete výrazne obmenilo a ambície vedenia boli omnoho vyššie, než napovedajú doterajšie výsledky. Jozefovi Daňkovi definitívne podlomila stoličku sobotňajšia domáca prehra 1:2 s nováčikom z Banskej Bystrice. Z klubu ale úplne neodchádza, bude naďalej pracovať v jeho štruktúrach.

Roman Berta
Roman Berta na Slovensku naposledy viedol Hanisku, posledné dva roky pôsobil v zahraničí (foto: FK Haniska)

Nový tréner Bardejova Roman Berta naposledy na Slovensku viedol v druhej lige Hanisku, následne odišiel do Egypta, kde pracoval ako asistent trénera Františka Straku v tímoch Ismaily a Smouha. Od januára tohto roku pôsobil v Libanone, kde bol asistentom v klube Al-Ansar. Premiéru na lavičke si Berta odkrúti v sobotu 6. októbra v šarišskom derby proti Tatranu Prešov. Duel sa odohrá v Stropkove, kde má Tatran momentálne prechodný domov.

Najnovšie z klubu: Bardejov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk