ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kopúnek nekončí, vracia sa do Talianska
zdroj: TASR

Kopúnek nekončí, vracia sa do Talianska

Niekdajší reprezentant Kamil Kopúnek v polovici augusta oznámil, že po vzájomnej dohode opúšťa FK Poprad. V tom čase si nebol istý pokračovaním svojej kariéry, zvažoval definitívny koniec. Dnes je ale jasné, že 34-ročný stredopoliar vo futbale zotrvá. Po siedmich rokoch sa vráti do Talianska, kde si na seba už v minulosti obliekal dres Bari.

Odchovanec trnavského Spartaka a niekdajší sedemnásťnásobný slovenský reprezentant, ktorý sa preslávil predovšetkým víťazným gólom do siete Talianska v zápase skupinovej fázy majstrovstiev sveta 2010 v JAR, strávil v druholigovom Poprade jeden rok. Bývalý hráč Trnavy, Saturnu Moskovská oblasť, Bari, Slovana Bratislava, Ravana Baku, Haladásu, Zbrojovky Brno, FC Tatabánya či Törökbálinti TC bude v kariére pokračovať v Taliansku. Podľa portálu bisceglieviva.it sa na spolupráci dohodol s účastníkom C-skupiny tretej najvyššej talianskej súťaže Serie C klubom AS Bisceglie Calcio 1913.

"Vydám zo seba všetko, aby som pomohol klubu. Mám obrovskú motiváciu, chcem spoluhráčom odovzdať svoje skúsenosti. Z tímu mám zatiaľ výborný pocit, vládne tu pohodová atmosféra. Túžime odohrať dobrú sezónu," nechal sa počuť 17-násobný slovenský reprezentant, ktorý bude novému trénerovi k dispozícii už v najbližšom zápase.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk