ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Neymar krásnym gestom potešil malého fanúšika
zdroj: TASR/AP

Neymar krásnym gestom potešil malého fanúšika

Parížsky Saint-Germain kráča francúzskou Ligue 1 bez zaváhania. Zverenci trénera Tuchela vyhrali aj šiesty zápas novej sezóny a pred druhým Lille majú už teraz päťbodový náskok. Po triumfe na pôde Rennes sa najviac hovorí o hviezdnom Neymarovi, ktorý pritom ani neskóroval.

Brazílsky „kanárik“ odohral 90. minút, pričom v 61. minúte prihrával na druhý gól svojho tímu. Počas striedania ho vyprevádzal hlasný piskot takmer 30-tisíc domácich fanúšikov. Za okamih sa ale piskot zmenil na aplauz.

Pri tom, ako Neymar schádzal z trávnika, pribehol k nemu malý chlapec so slzami v očiach. Hviezdu hostí okamžite obkolesili aj štyria usporiadatelia, no Neymar ich požiadal, aby chlapca od neho neodtiahli. Navyše, odvážneho fanúšika objal a následne mu daroval svoj dres.

zdroj: streamable.com

Zaujímavosťou je, že podobný „incident“ sa udial aj pred troma týždňami, keď PSG vyhral v Nimes. Vtedy k Neymarovi pribehol chlapec Zakaria. Žeby sa to vo Francúzsku stalo pravidlom?

Neymar potešil malého fanúšika
Neymar potešil malého fanúšika (TASR/AP)
Neymar potešil malého fanúšika
Neymar potešil malého fanúšika (TASR/AP)

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Rennes

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk