ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Douglasovi Costovi praskli nervy, opľul súpera!
zdroj: streamable.com

Douglasovi Costovi praskli nervy, opľul súpera!

Nechutnú dohru mal nedeľňajší zápas Juventusu so Sassuolom. Favorizovaný domáci tím po dvoch góloch Cristiana Ronalda vyhral 2:1, no po stretnutí sa okrem hviezdneho Portugalčana vo veľkom rozoberal i skrat brazílskeho reprezentanta Douglasa Costu.

Šikovný krídelník si v nadstavenom čase neudržal nervy na uzde a skočil si do vlasov s hosťujúcim Federicom Di Francescom. Už v 91. minúte mal Costa namále, keď sa proti Di Francescovi zahnal hlavou. Hlavný arbiter mu ukázal len žltú kartu.

zdroj: streamable.com

Neprešli ani tri minúty a Douglas Costa vyvádzal opäť. S Di Francescom si tvárou tvár vysvetľovali predošlý konflikt, padlo zopár tvrdých slov, po ktorých Brazílčan opľul hosťujúceho hráča. Costov skrat odsúdil aj tréner Juventusu Massimiliano Allegri: "Jeho reakcia ma prekvapila. Neminie ho mastná pokuta. Možno si neudržal nervy na uzde po predchádzajúcom faule, ale to ho neospravedlňuje, hráč by sa takto nemal správať."

zdroj: streamable.com

Juventus oslavoval štvrté ligové víťazstvo v novej sezóne a prvé góly Cristiana Ronalda, no v najbližšej dobe nebude môcť počítať s Douglasom Costom. Možno očakávať, že vedenie súťaže mu naparí poriadny dištanc.

Najnovšie z klubu: Sassuolo

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Video & Foto

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk