ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Trenčín podpísal ďalší mladý talent, ktorý mohol hrať s Adamom Nemcom
zdroj: youtube/AS Trenčín

Trenčín podpísal ďalší mladý talent, ktorý mohol hrať s Adamom Nemcom

Dvadsaťdvaročný chorvátsky stredopoliar Ante Roguljić sa stal novou posilou tímu najvyššej slovenskej súťaže AS Trenčín.

Trenčín ani v polovici septembra nezaháľa a podpísal kontrakt s ďalším talentovaným futbalistom. Ofenzívny záložník doteraz pôsobil v cyperskom tíme FC Pafos, kde najnovšie zarezáva aj slovenský reprezentačný útočník Adam Nemec. Mladý Chorvát sa však chcel posunúť v kariére, a preto padla voľba na Trenčín. „Do Trenčína som prišiel v pondelok, následne som absolvoval lekársku prehliadku. Potom som podpísal zmluvu, stretol sa s hráčmi a deň na to som absolvoval prvý tréning. Doteraz bolo všetko perfektné,“ hovorí Ante Roguljić v rozhovore pre kanál AS Trenčín na videoportáli YouTube. „Pozeral som ako v tejto sezóne vyradili Feyenoord. Trenčín je veľký tím, čo sa mi potvrdilo hneď po mojom príchode,“ dodala nová posila.

Rodák z chorvátskeho Splitu reprezentoval Chorvátsko vo všetkých mládežníckych kategóriách. Je odchovancom akadémie miestneho klubu Adriatic Split, odkiaľ si ho vytypoval rakúsky Red Bull Salzburg. Z neho však putoval viac-menej po hosťovaniach cez Hajduk Split či rakúske celky Liefering, Admira Wacker Mödling i Wacker Innsbruck. Naposledy pôsobil sezónu v cyperskom mužstve FC Pafos.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk