ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Dybala na odchode z Juventusu? Údajne už v januári
zdroj: TASR/AP

Dybala na odchode z Juventusu? Údajne už v januári

Argentínsky ofenzívny hráč je opäť spájaný s odchodom z turínskeho veľkoklubu. Udeje sa tak už v zimnom prestupovom období?

Odpoveď znie celkom jasne, prinajmenšom od Maurizia Zampariniho, prezidenta Palerma, z ktorého sa v roku 2015 Paulo Dybala sťahoval práve do tímu „starej dámy“. Šéf sicílskeho klubu v rozhovore pre RMC Sport objasnil, ako vidí jeho najbližšiu budúcnosť: „Myslím si, že v januári odíde, Juventus bude zaňho chcieť minimálne 120 miliónov eur. Má ponuky zo Španielska a Anglicka.“

Dôvodom možnej zmeny dresu je údajne tréner Massimiliano Allegri. „Vždy, keď Paulo sedí na lavičke, chce sa mi plakať. Sedí tam práve kvôli Allegrimu,“ zakončil Zamparini.

V tejto sezóne sa 24-ročný argentínsky útočník dostal do hry zatiaľ dvakrát z troch možných prípadov. Hneď v úvodnom kole talianskej Serie A absolvoval proti Chievu plnú minutáž, potom však prišiel duel s Laziom, ktorý presedel na lavičke náhradníkov. V poslednom stretnutí odohral proti Parme len jedenásť minút. Na pohode mu navyše nepridáva ani príchod hviezdneho Portugalčana Cristiana Ronalda, po ktorom sa bude do základnej zostavy presadzovať o to ťažšie.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Najnovšie z klubu: Juventus

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk