ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Lístky na federálne derby v predaji, Slováci si priplatia
zdroj: TASR

Lístky na federálne derby v predaji, Slováci si priplatia

Vo štvrtok 13. septembra spustil Slovenský futbalový zväz (SFZ) predaj vstupeniek na stretnutie Slovensko - Česko, ktoré sa odohrá v rámci nového turnaja UEFA Liga národov v sobotu 13. októbra 2018 o 15.00 h v Trnave.

Ako informuje SFZ, ceny sa pohybujú v dvoch reláciách. Za vstupenku 1. kategórie zaplatí fanúšik 30 eur, za nižšiu kategóriu 18 eur. Výnimkou sú zdravotne ťažko postihnutí občania, ktorí majú so sprievodom vstup zdarma, musia však vopred kontaktovať zväz prostredníctvom e-mailu. Iné zľavy zväz neposkytuje.

Vstupenky na duel sú v predaji výhradne na Maxiticket a Ticketmedia. SFZ zároveň upozorňuje, že „rôzne ticketingové portály môžu mať v ponuke vstupenky na zápas Slovensko - Česko (13. 10. 2018 o 15.00 v Trnave) dokonca za rôzne ceny. Za pravosť vstupeniek zakúpených inde, Slovenský futbalový zväz neručí,“ píše na svojom webe.

Federálne derby bude prvým súťažným zápasom po takmer roku, od kvalifikačného zápasu s Maltou v októbri 2017 hral výber trénera Jána Kozáka pred domácimi fanúšikmi len prípravné medzištátne duely proti Nórsku, Holandsku a Dánsku. Vo všetkých troch prípadoch stála vstupenka 26, resp. 16 eur. Na kvalifikačný duel s Maltou sa ceny pohybovali na úrovni 22, resp. 14 eur. Súčasné cenové rozpätie zväz naposledy použil pri podobne atraktívnom kvalifikačnom zápase so Slovinskom v septembri 2017.

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk