ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Pohár trpezlivosti pretiekol, hráči Bardejova s pokutami, fanúšikom zaplatia pivo
zdroj: -pc-

Pohár trpezlivosti pretiekol, hráči Bardejova s pokutami, fanúšikom zaplatia pivo

K razantnému kroku sa odhodlalo vedenie druholigového Partizána Bardejov. Klub zo Šariša napriek značnému letnému posilneniu kádra naďalej nepredvádza adekvátne výkony, a tak automaticky prichádza trest.

Bardejovčanom po 8. kole II. ligy patrí v tabuľke predposledná 15. priečka. Na konte majú len 5 bodov. Horšie je na tom už iba košická Lokomotíva s 3 bodmi. Partizán má na konte 1 víťazstvo, 2 remízy a až 5 prehier, inkasoval až 20 gólov, čo je spolu s Loky najviac v súťaži. A to v lete tím posilnili hráči ako Katona či Dupkala, najnovšie sa do mužstva vrátil práve z Lokomotívy Košice i Michal Grohoľ.

Na zlé výkony a výsledky tímu zareagovalo vedenie klubu. Prezident Stanislav Soroka rozhodol o dvadsaťpercentnom celoplošnom krátení mesačnej odmeny hráčov a trénerov A-mužstva. „V najbližšom domácom zápase (v sobotu 15. septembra Bardejov privíta Petržalku) sa hráči budú podieľať na „odškodnení“ bardejovských fanúšikov, a to v hodnote počet platiacich divákov x cena pollitrového nápoja podľa výberu fanúšika,“ prezradil pre portál ahojbardejov.sk Soroka.

Bardejov radosť po zápase
Radosť hráčov Bardejova po víťaznom zápase (foto: -pc-)

Sobotňajší zápas 9. kola II. ligy Bardejova s Petržalkou, ktorý bude odvysielaný aj v priamom prenose na Futbalnet TV, tak diváci na štadióne uvidia zadarmo, pričom hráči im ešte zaplatia i pollitra kofoly alebo piva. „K tomuto razantnému kroku došlo na základe predvedených výkonov hráčov, celkového prístupu a prípravy mužstva, ako aj samotným sklamaním v očiach vedenia klubu a fanúšikovskej obce,“ píše sa ďalej na spomenutom webe.

Najnovšie z klubu: Bardejov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk