ProFutbal.sk ProFutbal.sk

FIFA 2019: Poznáme najlepšieho hráča i brankára!
zdroj: EA Sports

FIFA 2019: Poznáme najlepšieho hráča i brankára!

Nové vydanie obľúbenej futbalovej hry FIFA 2019 sa nezadržateľne blíži. Zahrať si ju budete môcť už koncom septembra. EA Sports pár dní pred oficiálnym predajom tradične odhaľuje kvalitu jednotlivých hráčov. Bude opäť najlepší Cristiano Ronaldo?

EA Sports postupne odhalila 100 najlepších hráčov na hre FIFA 2019. V ostatných dňoch sme sa dozvedeli poradie na miestach 100 až 11. Na skvelom 46. mieste sa s ratingom 87 umiestnil slovenský reprezentant Marek Hamšík!

Dnes EA Sports prináša poradie na pozíciách 10 až 1. Spoznali sme vôbec najlepšieho brankára na hre, ktorým sa s ratingom 91 stal gólman Manchestru United David De Gea. Španiel je celkovo deviatym najlepším hráčom na hre.

zdroj: Facebook/goal.com

TOP 10 otvára s ratingom 90 nemecký stredopoliar Toni Kroos. Za De Geom sa umiestnili Luis Suárez, Sergio Ramos, Eden Hazard, Kevin De Bruyne, Luka Modrić (všetci rating 91), Neymar (92) a dvojica Lionel Messi a Cristiano Ronaldo. Obaja majú vôbec po prvýkrát v histórii tejto hry rovnaký rating - 94! Portugalskú a argentínsku superstar delia len jednotlivé individuálne schopnosti. Na pomyselnom tróne ale zostáva Cristiano Ronaldo, ktorý je v zozname uvedený ako číslo 1.

zdroj: Facebook/Bleacher Report Football

Kompletný zoznam TOP 100 hráčov nájdete na TOMTO LINKU! 

Tak čo, tešíte sa na novú FIFA 2019?!

Najnovšie z klubu: Barcelona

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk