ProFutbal.sk ProFutbal.sk

FIFA 2019: V TOP 100 aj Marek Hamšík, vyšvihol sa i Škriniar
zdroj: easports.com

FIFA 2019: V TOP 100 aj Marek Hamšík, vyšvihol sa i Škriniar

Nové vydanie obľúbenej futbalovej hry FIFA 2019 sa nezadržateľne blíži. Zahrať si ju budete môcť už koncom septembra. EA Sports pár dní pred oficiálnym predajom tradične odhaľuje kvalitu jednotlivých hráčov. Bude opäť najlepší Cristiano Ronaldo?

EA Sports postupne odhalí 100 najlepších hráčov na hre FIFA 2019. Dnes sme sa dozvedeli poradie na miestach 100 až 31. Aj podľa uverejeného zoznamu je jasné, že v najlepšej tridsiatke budú podľa očakávania mená ako Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar, Luka Modrič, Robert Lewandowski, Eden Hazard či Mohamed Salah. 

Slovenských priaznivcov môže tešiť skutočnosť, že v rebríčku sa opäť vysoko umiestnil špílmacher SSC Neapol Marek Hamšík. Náš reprezentant je 46. najlepším hráčom FIFA 2019 s rankingom 87! "Možno najlepší Slovak, ktorý kedy vstúpil na trávnik. Hamšík sa stal po viac ako dekáde a 400 zápasoch v Neapole ikonou. Jeho všestrannosť mu pomáha adaptovať sa na akúkoľvek hernú situáciu. Jeho rolu playmakera v srdci zálohy SSC posilňujú atribúty driblingu (84) a prihrávok (84). Hamšíkove prednosti nekončia brilantnou kreativitou, je tiež dobrý zakončovateľ z hry aj zo štandardných situácií (atribút streľby 80)," píše sa na webe EA Sports.

Len tesne za TOP 100 zostal stopér milánskeho Interu Milan Škriniar. Ten mal v minuloročnej edícii obľúbenej hry rating iba 74, tentoraz by to malo byť 84, podľa niektorých zdrojov dokonca až 85.

Na 31. mieste sa ocitol krídelník Realu Madrid Gareth Bale s ratingom 88, nájdeme tu i Paula Pogbu, Christiana Eriksena, Gianluigiho Buffona, Jamesa Rodrígueza či Alexisa Sáncheza. Pozrite si doposiaľ zverejnený zoznam TOP 100 až 31 TU! 

Tiež sa už neviete dočkať?!

Najnovšie z klubu: Napoli

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk