ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Senica stále nekončí, pritiahla ďalších dvoch legionárov!
zdroj: fksenica.eu

Senica stále nekončí, pritiahla ďalších dvoch legionárov!

Kedy sa to zastaví? Noví hráči chodia do Senice ako na klavír. Len v stredu ráno sme vás informovali o tom, že klub sa dohodol na spolupráci s Brazílčanom Jeanom Derettim, o pár hodín neskôr už celok zo Záhoria podpísal zmluvu s ďalšími dvoma hráčmi…

S nadsádzkou povedané, už ani nemáme snahu rátať, koľko hráčov toto leto pribudlo do kabíny Senice. Káder, ktorý zachránil najvyššiu súťaž, sa celý rozpadol. Dvojica Slovákov v základnej zostave Otrísal s Kotulom sa neustále musia učiť mená nových spoluhráčov. Tí do klubu prichádzajú z rôznych kútov sveta.

Najnovšími akvizíciami sú Francúz Sacha Petshi a Edmund Addo z Ghany. Prvý menovaný naposledy pôsobil v tíme US Creteil z tretej najvyššej francúzskej súťaže. Dvadsaťšesťročný stredopoliar odohral v minulej sezóne 23 zápasov, strelil jeden gól. V minulosti hrával aj za druholigový ES Troyes AC a na jeseň 2015 bol hráčom anglického Blackburnu Rovers.

Edmund Addo je len osemnásťročný tínedžer, s ktorým v Senici počítajú aj do staršieho dorastu. Mladý Ghančan s klubom podpísal trojročný kontrakt. So Záhorákmi trénuje približne dva týždne, a hoci by mal prv začať v doraste, je možné, že sa ešte na jeseň objaví i v prvoligovom „áčku“. "Milujem tento klub. Dostal som možnosť predvádzať to, čo viem najlepšie, hrať futbal. Podmienky na trénovanie v Senici sú na vysokej úrovni. Aj v ďaka tejto skutočnosti sa môžem ďalej zlepšovať,“ nechal sa Addo počuť pre klubový web fksenica.eu.

Od príchodu juhoamerického investora do klubu je zo Senice naozaj tím rôznych národností. Mužstvo sa prakticky zliepa zo zahraničných hráčov. Bude zaujímavé sledovať, ako si budú pod vedením Frederica Ricarda počínať.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk