ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Cociuc opúšťa Žilinu, chcel viac priestoru
zdroj: MŠK Žilina

Cociuc opúšťa Žilinu, chcel viac priestoru

V kádri MŠK Žilina opäť nastal menší pohyb. Po pominutí disciplinárnych dôvodov sa do A-tímu vrátil Miroslav Káčer, naopak, mužstvo opustil ďalší stredopoliar Eugeniu Cociuc.

Podľa informácií uverejnených na klubovom webe "šošonov" sa vedenie a 25-ročný stredopoliar dohodli na ukončení spolupráce po vzájomných rozhovoroch. 

"Eugeniu má skúsenosti a očakával preto pravidelné štarty aj kvôli svojím reprezentačným povinnostiam. Bol stabilným členom zálohy Moldavska a aj po diskusiách s reprezentačným trénerom potreboval pravidelne hrávať. Potrebnú minutáž sme mu však nevedeli zaručiť. Preto sa naše cesty predčasne rozišli a momentálne si Eugeniu hľadá klub, v čom sa mu snažíme maximálne pomôcť. "Žeňovi" ďakujeme za odvedené služby a prajeme mu v novom klube i reprezentácii veľa úspechov," píše sa na mskzilina.sk.

Reprezentant Moldavska odohral v žlto-zelenom drese 23 zápasov, v ktorých strelil dva góly. Dôvodom jeho rozhodnutia opustiť klub má byť vysoká konkurencia na jeho poste v strede poľa.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk