ProFutbal.sk ProFutbal.sk

A novou posilou Villarrealu sa stáva...?!
zdroj: streamable.com

A novou posilou Villarrealu sa stáva...?!

Futbal je hra, no v dnešnej dobe i obrovský biznis. Popredné svetové kluby si to dobre uvedomujú, a tak neustále vymýšľajú niečo nové, aby ľudí zaujali a prilákali na svoj štadión čo najviac fanúšikov. Najnovší vydarený kúsok predviedol španielsky Villarreal.

Dres "žltej ponorky" si už po tretíkrát v kariére oblečie kreatívny stredopoliar Santiago Cazorla. Ten vo Villarreale odštartoval profesionálnu kariéru, v roku 2006 síce odišiel do Recreativa Huelva, no po roku sa do klubu vrátil. Za štyri sezóny sa stal miláčikom tribún a jednou z najväčších hviezd La Ligy, čo nezostalo bez povšimnutia. V roku 2011 za neho konkurenčná Málaga zaplatila 21 miliónov eur a už o ďalší rok putoval Cazorla do Arsenalu. Na severe Londýna strávil šesť rokov. Dnes je opäť hráčom Villarrealu. Pozrite si dokonalé video, ako klub predstavil fanúšikom staronovú tvár.

zdroj: streamable.com

Tridsaťtriročný Cazorla je 77-násobný španielsky reprezentant. Meria síce len 168 centimetrov, no vďaka svojej technickej vyspelosti bude pre Villarreal výraznou posilou do novej sezóny.

Najnovšie z klubu: Arsenal

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk