ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Dobrá správa, Trenčín uvidíme aspoň na internete!
zdroj: Róbert Fritz

Dobrá správa, Trenčín uvidíme aspoň na internete!

Futbaloví fanúšikovia na Slovensku majú dôvod na radosť, trenčianska klubová televízia ASTV totiž prostredníctvom oficiálneho YouTube kanála AS Trenčín prinesie priamy prenos zo zápasu 3. predkola Európskej ligy UEFA proti holandskému tímu Feyenoord Rotterdam.

„Keďže sa nám nepodarilo dohodnúť zo žiadnym vysielateľom na Slovensku, hľadali sme alternatívu pre fanúšikov AS Trenčín, ktorí sa nemôžu dostať na žilinský štadión. V tomto smere nám pomohol predaj práv do Holandska,“ povedal pre webovú stránku AS Trenčín hovorca klubu Martin Galajda.

„Pre holandského vysielateľa budeme vyrábať regulárny priamy prenos, ktorý hradí klub. S podporou producenta prenosu sa nám podarilo vyriešiť technické otázky prepojenia s našim ASTV kanálom na YouTube. Vďaka tomu vieme priniesť fanúšikom AS Trenčín a futbalu na Slovensku plnohodnotný priamy prenos vysielaný prostredníctvom internetového prenosu celosvetovo. Priamy prenos bude komentovaný. Spolukomentátorom zápasu bude Peter Kleščík. Veríme, že sa vyhneme akýmkoľvek technickým problémom a vy si užijete skvelý zápas,“ zakončil Galajda.

Stretnutie odštartuje o 19.00 h, samotný prenos by mal začať už o päť minút skôr. Odkaz na prenos bude dostupný na ASTV, webe astrencin.sk a facebookovom profile klubu.

zdroj: facebook/AS Trenčín

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk