ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Senica s novou posilou i trénerom
zdroj: Podľa portugalských médií mieri Frederico Ricardo (vpravo) na lavičku Senice (foto: João Seixas)

Senica s novou posilou i trénerom

Napriek tomu, že nová sezóna Fortuna ligy je už v plnom prúde, v FK Senica stále vítajú nové tváre. Najnovšie do šiesteho tímu priebežného poradia pribudol obranca Patrick Asmah a realizačný tím rozšíril Portugalčan Frederico Ricardo.

Zástupca investorov v FK Senica Ton Caanen sa už pred štartom nového ročníka vyjadril, že pravdepodobne nebude sedieť na lavičke tímu. Bol to však práve on, kto v úvodných dvoch kolách koučoval mužstvo. Záhoráci pod jeho vedením zdolali doma Trnavu 1:0 a v Myjave podľahli nováčikovi zo Serede 1:2.

Podľa informácií portálu record.pt by sa novým trénerom Senice mal stať 39-ročný Portugalčan Frederico Ricardo. “Je to veľká výzva a obrovská príležitosť,” nechal sa počuť kormidelník, ktorý doposiaľ vo funkcii hlavného kouča ešte nepôsobil. Či sa tak naozaj stane v Senici a Caanen sa presunie do inej funkcie, zatiaľ nevedno, keďže klub o ničom oficiálne neinformoval.

Istý je už ale príchod ghanského obrancu Patricka Asmaha, ktorý bude v Senici v tejto sezóne hosťovať z talianskej Atalanty. Dvadsaťdvaročný bek, ktorý má za sebou aj jeden štart v seniorskej reprezentácii Ghany, v minulosti hosťoval v Avelline a v Salernitane. 

Senica sa v treťom kole Fortuna ligy predstaví v sobotu 4. augusta na pôde Zlatých Moraviec.

zdroj: Twitter.com

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk