ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Adam Nemec Trnavu neposilní, lanária ho do Poľska
zdroj: TASR

Adam Nemec Trnavu neposilní, lanária ho do Poľska

Slovenský reprezentant Adam Nemec ešte stále nevie, kde bude hrať v budúcej sezóne. Od 1. júla je voľný hráč po tom, ako mu skončila zmluva v rumunskom Diname Bukurešť.

Dobre stavaný hrotový útočník bol v ostatných dňoch spájaný s presunom do tímu úradujúceho slovenského majstra Spartaka Trnava, generálny manažér “andelov” Pavel Hoftych ale pre Trnavský hlas tieto správy dementoval: "Typologicky by to bol do nášho herného systému zaujímavý hráč, v kontakte však nie sme. Máme informácie od jeho agentov, že preferuje zahraničie.”

O tridsaťdvaročného rodáka z Banskej Bystrica údajne prejavil záujem cyperský FC Pafos, ešte reálnejšie ale vyzerá interes poľskej Korony Kielce. Ako informuje radio.kielce.pl, Nemec je pre Koronu ofenzívnou voľbou číslo jeden. Tridsaťsedemnásobný reprezentant doposiaľ v národnom tíme nastrieľal 12 gólov. V minulosti si na seba obliekal i dresy Dubnice, Žiliny, Aue, Genku, Kaiserslauternu, Ingolstadtu, Unionu Berlín, New Yorku City či Willemu II.

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Korona Kielce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk