ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Michalovčania West Ham neuvidia, osýpky ohrozujú aj prvé kolo ligy
zdroj: Facebook/MFK Zemplín Michalovce

Michalovčania West Ham neuvidia, osýpky ohrozujú aj prvé kolo ligy

Na budúci týždeň pricestuje do Košíc výber West Hamu United do 23 rokov. Tím s niekoľkými hráčmi nastupujúcimi i v Premier League mal odohrať na východe Slovenska dva prípravné zápasy. Jeden v Michalovciach proti fortunaligovému MFK Zemplín, druhý v Košiciach proti treťoligovému FC Košice. Plán sa ale mierne zmenil.

„Priateľské stretnutie, ktoré sme mali odohrať v utorok s West Ham United U23 sa v Michalovciach neuskutoční,“ informuje klub na svojej oficiálnej facebookovej stránke. Dôvodom je epidémia osýpok, ktorá vypukla v okresoch Michalovce a Sobrance. „Krízový štáb v súvislosti s epidémiou osýpok prijal prísnejšie opatrenia, ktoré majú zabrániť ďalšiemu šíreniu tohto ochorenia. Krízový štáb rozhodol aj o zrušení všetkých hromadných akcií v Michalovciach,“ píše sa ďalej na Facebooku žlto-modrých.

Michalovčania si ale s West Hamom sily predsa len zmerajú, nie však doma, ale v utorok 17. júla od 17.00 h v Košiciach. Ešte pred tým, v sobotu 14. júla od 11.00 h, odohrajú v Družstevnej pri Hornáde prípravný duel proti druholigovej Lokomotíve Košice.

Zlou správou je, že v ohrození je i úvodný duel novej sezóny Fortuna ligy 2018/2019 medzi Michalovcami a Žilinou. „Čo sa týka prvého domáceho ligového zápasu, rozhodnutie padne na budúci týždeň,“ oznámili predstavitelia Zemplínčanov.

zdroj: Facebook/MFK Zemplín Michalovce

Najnovšie z klubu: MFK Zemplín Michalovce

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk