Karius v príprave „žiari“, ďalšia chyba, ďalší gól
zdroj: TASR/AP

Len pred troma dňami sme vám priniesli video, na ktorom brankár Liverpoolu Loris Karius na predzápasovej rozcvičke pustil ľahkú strelu jedného zo svojich spoluhráčov pomedzi nohy za svoj chrbát. Nemecký brankár sa v utorňajšom prípravnom stretnutí dopustil ďalšej veľkej chyby.

Zdá sa, že finálový duel Ligy majstrov proti Realu Madrid ešte nepustil z hlavy. Tlak na Kariusa je obrovský a možno aj to mu zväzuje ruky. Liverpool v utorňajšom prípravnom stretnutí po prvom polčase viedol nad Tranmere 3:0 po góloch Camacha, Oja a Lallanu. Do druhého polčasu nastúpila úplne nová jedenástka vedená brankárom Kariusom. „The Reds“ ale túto štyridsaťpäťminútovku prehrali 0:2, aj vinou svojho gólmana...

zdroj: youtube.com

Dokáže sa ešte Loris Karius spamätať zo spackaného finále Ligy majstrov, alebo nadobro príde o miesto medzi tromi žrďami v Liverpoole?

“Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.”